نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در طول چهل‌سال انقلاب اسلامی بزرگترین هدفشان نفوذ در دستگاه‌های مختلف برای استحاله فرهنگی بود. " />
کد خبر : 1395
تاریخ انتشار : جمعه 11 ژانویه 2019 - 21:54
112 views

استحاله فرهنگی بزرگ‌ترین هدف دشمن در طول چهل سال انقلاب بوده است

استحاله فرهنگی بزرگ‌ترین هدف دشمن در طول چهل سال انقلاب بوده است

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در طول چهل‌سال انقلاب اسلامی بزرگترین هدفشان نفوذ در دستگاه‌های مختلف برای استحاله فرهنگی بود.

سیدمحمدجواد ابطحی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: کسانی کهمعتقدند اگر عضویتFATF را نپذیریم کشور دچار ضرر میشود، عنوان زیانها را بیان کنند. ملت ایران در برهههای مختلفی از انقلاب اسلامی چالشهارا با مقاومت و پایمردیپشت سر گذاشته است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در سختترین شرایط انقلاب و جنگ، هیچ کشوری را به عنوان حامی در کنار خود نداشت، گفت: اینکه برخی میگویند در صورتی که FATF را نپذیریم کشورهای دوست هم ما را همراهی نخواهند کرد، بدانند که این منافع ملتهاست که نحوه مراودات سیاسی و اقتصادی آنان را تعریف میکند.

خبر جدید  عهدنامه ۶۱۸ جوان انقلابی برای اجرای بیانیه «گام دوم»

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این گونه سخن گفتن خاص افراد واداده، مرعوب و احتمالاً تطمیع شده است کههمان اوایل انقلاب هم معتقد بودند قیام مردم مقابل رژیم تا بن دندان مسلح پهلوی مشت بر سندان کوبیدن است و راه به جایی نمیبرد.

ابطحی با بیان اینکه متأسفانه افرادی که مدعی هستند پذیرش FATF منافع ایران را در پی دارد، با شعار پیروی از راه شهدا این سخنان را بیان میکنند، اظهار کرد: یکی از احکام الهی قاعده نفی سبیل است که سلطه سیاسی، فرهنگی، معنوی و حتی غذایی بر کشورهای اسلامی را نفی میکند.

خبر جدید  گروه نجوا در نیروی هوایی ارتش تشکیل شد

نماینده مردم خمینیشهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکهچنین سخنانی مصداق استحاله فرهنگی است، گفت: برخی گمان میکنند تا قدرتهای جهانی عربدهکشی کردند، باید بر خود بلرزیم و مقابل آنان کوتاه بیاییم.

وی با بیان اینکه کشور در گردنههای سخت امروزنیازمند محسن حججیها و قاسم سلیمانیهاست، خاطرنشان کرد: برخی اهداف انقلاب را فراموش کردهاند؛ مگر هدف از انقلاب اسلامی این بود که منافع آمریکا را تأمین کنیم؟!

خبر جدید  اعضای کمیسیون اقتصادی در کمیسیون تلفیق بودجه مشخص شدند

ابطحی یادآورد شد: دشمنان در طول چهل سال انقلاب اسلامی بزرگترین هدفشان نفوذ در دستگاههای مختلفبرای استحاله فرهنگی بوده، لذا اگر اینها سلطه مجدد پیدا کنند، موجودیت ملت ایران را خواهند خشکاند.

نماینده مردم خمینیشهر در مجلس خاطرنشان کرد: وقتی تاریخ ایران را مرور میکنیم هرجا سیاستمداران افراد ترسو بودند کشور ضربه خوردهو قراردادهارا امضاء کردیم. بنابراین ایستادگی و مقاومت امثال مدرسبود که نامشرا در تاریخ ایران ماندگار کرد.

انتهای پیام/۴۰۳۴/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.ir

خبرهای مرتبط
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


آخرین اخبار سیاسی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

اخبار متفرقه

    Sorry, no posts matched your criteria.