به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، حجت الاسلام والمسلمین «علی یونسی»،دستیار پیشین ویژه رئیسجمهور در امور اقوام و اقلیت ها، در شورای اداری شهرستان مرزی آق قلا در شمال گلستان گفت: استقبال اقوام و مذاهب گوناگون ساکن در این استان از سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به منطقه بار دیگر وحدت ملی و حمایت مردم از دولت را نشان خواهد داد.

وی با اشاره به توطئه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: تلاش دارند تا انقلابمان را شکست خورده جلوه دهند ولی حضور و استقبال مردم استان گلستان از دولت در سفر رئیس جمهوری، توطئه ها را نقش برآب خواهد کرد.

خبر جدید  1500 واحد مسکونی از آبگرفتگی در گمیشان رهایی یافتند

وی با یادآوری اینکه بنیانگذار کبیر انقلاب هم از تنوع اقوام و ظرفیت های آن در مسیر نظام و انقلاب استفاده کرد، افزود: از این ظرفیت به وجود آمده مردم با هر قوم و مذهبی در عرصه های مختلف کشور، باید نهایت بهره برداری را در پیشرفت نظام کرد.

یونسی تاکید کرد: انقلاب با پشتوانه ملت به پیروزی رسید و با حمایت مردم هم به راه خود ادامه می دهد و هرگز از دشمن شکست نخواهد خورد.

خبر جدید  محکومیت تحریم های آمریکا علیه شرکت چینی وارد کننده نفت ایران

وی اسلام خواهی و ایران دوستی را دو اصل اساسی در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: همه بخش های نظام زیر مجموعه این دو اصل اساسی قرار می گیرند.

دستیار پیشین ویژه رئیسجمهور در امور اقوام و اقلیت ها با تایید اینکه اکنون سختی های دوران تحریم را در کشور داریم، خطاب به حاضران افزود: مطمئن باشید که روسیاهی آن برای کارشکنان خواهد ماند و از این مسیر به سلامت عبور می کنیم.

خبر جدید  آمریکایی‌ها برای مقابله با ایران هیچ توانی ندارند

وی همچنین گفت: برجام با اجازه و زیر نظر رهبری انجام شد و باوجود بدعهدی آمریکا فوایدی داشته است، اگر برجام نبود دیوانه ای مانند ترامپ به جنگ دامن می زد.