کد خبر : 12112
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 ژوئن 2019 - 16:31
114 views

امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرت‌ها را به لرزه درآورده است

امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرت‌ها را به لرزه درآورده است

ایلنا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیشنهادات ترامپ برای مذاکره با ایران گفت: فکر نمی‌کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می‌کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی…

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیشنهادات ترامپ برای مذاکره با ایران گفت: فکر نمی‌کنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت می‌کنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی می‌کنند، کسی حاضر به گفت‌وگو با آمریکا باشد.

به گزارش ایلنا، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اظهار داشت: قرن ما قرن امام خمینی (ره) و قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران است. ۳۰ سال پیش امام (ره) با صدای بلند فرمود «ما تصمیم گرفتهایم به لطف خدا ریشههای فساد صهیونیسم و سرمایهداری و کمونیسم را در جهان بخشکانیم و پرچم مقدس لا اله الا الله را بر قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم. هم او بود که خطاب به فرزندان انقلابی خود و نسلهای آینده فرمود «کمربندهایتان را محکم ببندید و هیچ چیز تغییر نکرده و جنگ ما با استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار ادامه دارد» و تأکید فرمود «خشم و بغض و کینه انقلابی را علیه آمریکا در سینه نگه دارید.»

وی با اشاره به سالگرد ۱۵ خرداد و سالروز ارتحال امام (ره) گفت: امام (ره) و مجتهدان عالی مقام خبرگان، پرچم اسلام را به مردی سپردند که طی ۳۰ سال گذشته در راه مجد و عظمت و عزت ایرانیان و مؤمنان در منطقه و جهان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرتها را به لرزه درآورده است و ملت ایران فخر ملتهای جهان است. با همان انرژی و توان انقلابی در برابر باج خواهیهای آمریکا ایستاده است.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی اظهار داشت: امام فرمود انقلاب ما محدود به ایران نیست و انقلاب اسلامی منطقه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت (ارواحنافداه) است.

بادامچیان با اشاره به برگزاری باشکوه روز قدس تأکید کرد: امسال ملت ایران و ملتهای جهان یک گام بزرگ برای نابودی اسرائیل و توطئههای آمریکا در منطقه برداشتند و ورشکستگی معامله قرن را با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس اعلام کردند. حقیقت قرن ما سقوط زودرس حکام غاصب رژیم اشغالگر قدس است و با سقوط و نابودی صهیونیستها اصلاً معاملهای در کار نخواهد بود که روی آن بحث و جدل شود.

خبر جدید  الزام وزارت کشور به بازنگری آیین‌نامه «نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری»

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تجلیل از همه گروههای فلسطینی که به توطئه ترامپ تحت عنوان «معامله قرن» پاسخ منفی دادهاند گفت: امروز حتی یک فلسطینی در جهان وجود ندارد که دلخوش به مذاکرات به اصطلاح صلح باشد. این ننگ ابدی برای آل سعود و همپیمانان آن باقی خواهد بود که با خونخواران و جهانخواران همدست شدهاند و به زودی ملتهای مسلمان تکلیف این رویکرد خائنانه را با بیداری اسلامیشان تعیین خواهند کرد.

وی در ادامه به پیروزیهای شگرف حزب الله، حماس و ملت سوریه اشاره کرد و افزود: فرزندان انقلابی امام (ره) و رهبری، غاصبان قدس را در نبردهای ۵۵ روزه، ۳۳ روزه، ۸ روزه و اخیراً طی ۴۸ ساعت و ۲۴ ساعت شکست دادند و به مرحله بازدارندگی تجاوز رسیدهاند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به شهادت مظلومانه حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند اشاره کرد و اظهار داشت: شهید خرسند بدون شک از شهدای محراب است و در کسوت امامت جمعه، در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان دعوت حق را لبیک گفت و به دست فردی شقی از تبار ابن ملجم های عصر جاهلیت مدرن به فیض شهادت نائل شد. شهید خرسند عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بود که در استمرار نهضت سرخ شهدای ۲۶ خرداد، مظلومانه به شهادت رسید و نام او در کنار دیگر شهدای حزب، بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید.

خبر جدید  هزینه برگزاری انتخابات شورایاری محلات، به بازسازی مناطق سیل‌زده اختصاص یابد

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید با پیامهای روشنگرانه خود تصویری از یک «روحانی بااخلاص و پرتلاش» و «امام جمعه فعال و موفق»، با ایمان و باتقوا و با روحیه انقلابی و ولایی ارائه دادند. او یک طلبه ساده زیست و مردمی بود و درک درستی از فقر و محرومیت و استضعاف داشت. دغدغههای انقلابی و ولایی او همیشه وی را در کنار مردم نگاه میداشت و در نهایت نیز «پاداش بزرگ الهی» در سحرگاه شب قدر نصیب او گردید.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خطاب به نیروهای امنیتی و اطلاعاتی گفت: قاتل وی از جریانی فاسد و مرتبط با فرقههای ضاله است. اگر این پرونده توسط دستگاه قضائی به خوبی رسیدگی شود میتواند از اتفاقات ناگوار و شهادتهای بعدی جلوگیری کند. مسئولین نباید شهادت مظلومانه آن طلبه همدانی و نیز شهادت حجت الاسلام والمسلمین خرسند را با ساده انگاری مورد غفلت قرار دهند.

بادامچیان در عین حال از آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه به جهت اعزام رئیس کل دادگستری استان فارس به منزل شهید خرسند و دلجویی و تفقد از آنان و دادن قول مساعد برای رسیدگی سریع این پرونده قدردانی و تشکر نمود.

وی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران و مقوله مذاکره اظهار داشت: واژه مذاکره در فرهنگ دیپلماسی آمریکا، اسم رمز یک فریب و نیرنگ دیپلماتیک است و به تعبیر مقام معظم رهبری، مذاکره تاکتیک آمریکا برای تکمیل فشارهاست. همان طور که آقای روحانی گفتند، مذاکره با آمریکاییها دیوانگی است. اکنون آمریکا دنبال یک دیوانه در ایران میگردد که با او گفتگو کند. فکر نمیکنم در دولتی که همه ادعای عقلانیت میکنند و خود را جزء جماعت عقلا تلقی میکنند، کسی حاضر به گفتگو با آمریکا باشد.

خبر جدید  پژوهشگاه، اتاق فکر دستگاه قضا محسوب می‌شود/ استفاده از قضات در دانشکده حقوق

بادامچیان افزود: ۴ سال گفتگو کردیم و منجر به یک پیمان شد که هم ۶ کشور قدرتمند جهان امضا کردند و هم به عنوان یک سند در شورای امنیت سازمان ملل ثبت شده است، پس ما مذاکره کردهایم و فقط اجرا باقی میماند. این نیاز به گفتگو ندارد. فقط کاخ سفید با صدور بیانیهای باید همه تحریمهای نفتی و بانکی را بردارد. تازه اگر آنها را هم برداشت، ما با آنها مذاکره نمیکنیم. اگر مذاکرهای در کار باشد باید پیرامون میزان خساراتی که در این سالها به ایران وارد کردهاند باشد.

وی تأکید کرد: آوردن پیام از دشمن نامش مذاکره نیست و از قبل پاسخ دولت و ملت ما به آن روشن است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به شکست نتانیاهو در تشکیل دولت ائتلافی تاکید کرد: وضع حکام رژیم اشغالگر قدس ضعیفتر از آن است که فکر میکنیم. آنها در درون خود مشکل دارند و قادر به حل مشکلات خود نیستند. انتخابات زودرس هم مشکل آنها را رفع نخواهد کرد.

بادامچیان با گرامیداشت یاد امام (ره) و نیز سی امین سالگرد رهبری حضرت آیت الله خامنه ای بیان کرد: امسال در سالگرد رحلت جانسوز امام خمینی (ره) در مرقد مطهر ایشان اجتماع خواهیم کرد و به رهنمودهای قائد عظیم الشأن جهان اسلام امام خامنه ای گوش فرا میدهیم و ره توشه یکسال آینده خود را از کلماتی نورانی معظم له تأمین میکنیم.

وی در پایان ضمن تبریک این عید بزرگ اسلامی به همه روزه داران مؤمن و انقلابی گفت: آرزوی طاعات و عبادات همه هموطنان عزیز را از خداوند قادر متعال مسئلت مینمایم.


منبع :: امروز قدرت ایران در منطقه پشت ابرقدرت‌ها را به لرزه درآورده است

خبرهای مرتبط
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


آخرین اخبار سیاسی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

اخبار متفرقه

    Sorry, no posts matched your criteria.