به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، سردار «محمد رضا نقدی»، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز دوشنبه در نشست تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و آموزش و پرورش خوزستان در محل تالار مهتاب اهواز بیان کرد: امسال در حالی وارد ۴۰سالگی انقلاب اسلامی می شویم که آمارها و اطلاعات درخشانی از فعالیت ها و دستاوردهای انقلاب وجود دارد.

وی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران برای نخستین بار آزادی را احساس کردند و نظام طاغوتی از کشور برچیده شد.

خبر جدید  ترامپ ابر دروغگوی جهان معاصر است

وی با اشاره به اینکه در دوران پهلوی ایران هیچ استقلالی نداشت گفت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران استقلال خود را از دست داده بود و کشورهای بیگانه در ایران حکمرانی می کردند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران را پس از چند هزار سال از حکومت های دیکتاتوری نجات داد افزود: بیش از هفت هزار سال پادشاهان بر ایران حکمرانی کردند و ظلم ها و جنایات زیادی مرتکب شدند.

خبر جدید  وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می‌یابد

سردار نقدی با اشاره به اینکه باید شبهات نوجوانان و جوانان را در مورد انقلاب اسلامی برطرف کنیم بیان کرد: نباید به گونه ای باشد که شبهاتی در ذهن جوانان و نوجوانان در مورد انقلاب اسلامی وجود داشته باشد و دشمنان از این فرصت به نفع اهداف خود سوء استفاده کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: برخی افراد با نفوذ تلاش کردند با کمک رسانه ها به مردم به لحاظ اقتصادی و جنگ روانی فشار و اختلال ایجاد کنند و ناراحتی هایی را برای مردم ایجاد کردند.

خبر جدید  تقدیر مشاور رییس جمهور از عملکرد وزارت ورزش/ آشنا: امیدوارم شاهد حضور تماشاگر زن در استادیوم های فوتبال باشیم

وی افزود: اکنون کشور با مشکلات اقتصادی درگیر است اما این مشکل کوچکترین مشکلی است که ایران با آن روبه رو بوده و مشکلات و مسایل بزرگتری مثل هشت سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته ایم.

در این نشست که با دعوت بسیج فرهنگیان خوزستان برگزار شده بود جمعی از فرهنگیان شهرستان اهواز و کارون حضور داشتند.