به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، «محمد نبی حبیی»،دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، در پایان نشست دبیران این حزب همچنین به خانواده های دانشجویان دانشگاه آزاد تسلیت گفت.

وی همچنین با سپاسگزاری از اقدام قوه قضاییه در خصوص اعدام مفسدان اقتصادی افزود: مفسدان اقتصادی معلول هستند و باید ساختارهای سلطان پرور و علت هایی که موجب میدان یافتن این مفاسد میشوند را شناخت و با آنها برخورد کرد تا ریشه فشاد کنده شود.

وی با تسلیت درگذشت فقیه عالیقدر حوزه و کارگزار با وفای نظام جمهوری اسلامی مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی تصریح کرد: تایید عمل و رفتار این شخصیتها از سوی ولی امر مسلمین افتخاری است که نصیب هرکس نمیشود.

خبر جدید  ریاکاری انگلیس در مقابل پیشنهاد ایران برای تبادل زندانیان

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی زنده نگه داشتن حماسه نهم دی را مصونیت بخش جامعه در برابر فتنه ها دانست و گفت: بزرگداشت همه ساله این حماسه نقش فتنه گران در پدید آمدن شرایط سخت اقتصادی امروز را یادآوری میکند. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، حماسه ۹ دی، ملت ایران را در برابر فتنه های بعدی واکسینه کرد و لذا بزرگداشت همه ساله این حماسه نه تنها مردم را به یاد فجایع فتنهگران و خسارت فراوان آنها به کشور می اندازد بلکه بازخوانی آثار آن فتنه مشخص می کند که نقش فتنه گران در پدید آمدن شرایط سخت اقتصادی امروز برای مردم کشور چقدر عمیق و خائنانه بوده است.

خبر جدید  آخرین وضعیت فلسطین با حضور نمایندگان گروه‌های جبهه مقاومت بررسی شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی به سخنان رییس جمهوری در جلسه ارائه لایحه بودجه۹۸ در مجلس اشاره کرد و گفت: رییس قوه مجریه به جای افشاگری و گلایه از دستگاه های اجرائی در مورد گرانفروشی، لازم است با آنها برخورد کند.

حبیبی همچنین با یادآوری ورود مخفیانه، غیرقانونی و ذلیلانه ترامپ به عراق گفت: جای تعجب است که رییس جمهور کشوری مثل آمریکا به جای حفظ شان جمهوری به کارهای «آرسن لوپنی» مبادرت میکند.

وی با تبریک سال جدید میلادی و تولد حضرت مسیح(ع) به هموطنان مسیحی افزود: سال ۲۰۱۸ سال پر تلاطم و پر چالش برای غرب بود و از بهارش پیداست که سال ۲۰۱۹ نیز شاهد افزایش بحران های سیاسی و اقتصادی در غرب خواهیم بود.

خبر جدید  رئیس جمهور درگذشت والده شهیدان ناصحی را تسلیت گفت

وی مسابقه کشورهای عربی برای بازگشایی سفارتخانههای خود در سوریه را نشانه شکست ائتلاف غربی-عربی و عبری علیه سوریه در برابر مقاومت اسلامی دانست و افزود: اسرائیل غاصب در مجامع بین المللی محکوم و در داخل دچار بحران شدید سیاسی است و دل بستن اعراب به این رژیم در شرایط خزان صهیونیستی اشتباهی نابخشودنی از سوی امت اسلامی است.