کد خبر : 656
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 ژانویه 2019 - 22:00
113 views

تعرفه جابه‌جایی درختان در تهران تصویب شد

تعرفه جابه‌جایی درختان در تهران تصویب شد

با رای اعضای شورای شهر تهران، کلیات لایحه تعیین بهای خدمات جا به جایی درختان به تصویب رسید.

به گزارش ایمنا، پس از رد پیشنهاد کمیسیون معماری و شهرسازی در خصوص تعیین تعرفه بهای خدمات جابه جایی درختان در شهر تهران موضوع پیشنهادی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری که به تعیین این تعرفه ها می پرداخت مورد بحث و بررسی اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.

پس از سخنان زهرا صدراعظم نوری که به تشریح نظرات کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری پرداخت سایر اعضا به بیان نظرات مخالف و موافق خود با تصویب این لایحه پرداختند.

مرتضی الویری به عنوان مخالف گفت: تعرفه هایی که در لایحه شهرداری ارائه شده است بر مبنای قیمت ها در سال ۹۵ تعیین شده و از دقت لازم برخوردار نیست؛ از این روی خوب است که این موضوع از دستور کار امروز نیز خارج شده و در هفته آینده و پس از اصلاح قیمت ها ظرف این مدت در هفته آینده در صحن مطرح شود.

ناهید خداکرمی در موافقت با این پیشنهاد گفت: تمامی تعرفه هایی که در این پیشنهاد ارائه شده است بر اساس بررسی دقیق کارشناسانه به دست آمده و حتی در آن بن درختان و نوع درختان نیز مد نظر قرار گرفته است و از این روی ضرورتی به خروج آن از دستور نیست.

مجید فراهانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در مخالفت با این پیشنهاد گفت: ما به عنوان کمیسیون برنامه و بودجه هیچ اطلاعی از این تعرفه بندی نداریم و از این روی از رئیس شورا می خواهد تا این موضوع را به کمیسیون های مشترک برنامه و بودجه و حقوقی و نظارت شورا ارجاع دهد.

شهربانوامانی، در موافقت با این طرح گفت: اگر مبنایی برای قیمت گذاری وجود داشته باشد ما می توانیم بر اساس نرخ تورمی اعلام نظر کنیم اما با توجه به اینکه هیچ مبنایی وجود ندارد لذا کمیسیون تخصصی قیمت پایه آن را مشخص کرده است.

در نهایت این دستور جلسه با ۱۴ موافق و پنج مخالف به تصویب رسید.


منبع :: http://www.imna.ir

خبر جدید  آلودگی هوای تهران ۲۵ درصد کاهش یافت
خبرهای مرتبط
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


آخرین اخبار سیاسی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

اخبار متفرقه