به گزارش گروه خبر خبرگزاریبرنا،به نقل از سپاه نیوز،سردار سرتیپ پاسدار «علی فدوی»، در اختتامیه هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآنکریم خانواده های پاسداراندر تالار قدس حرم مطهر رضویمشهد اظهار داشت: دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست و ما پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، در شرف تکمیل شدن هستیم؛ همانطور که در قرآن، روایات معصومین و سیره علمای اسلام، عدد ۴۰ معنای خاصی داشته و دارد.

وی ادامه داد: چرا با این میزان دشمنی علیه انقلاب اسلامی ما در اوج قدرت هستیم و دشمنان ما اذعان میکنند باید دنبال قدرت بازدارنده در برابر ما باشند در حالی که از نظر ثروت و تجهیزات پیشرفته تر هستند.

خبر جدید  برخی کشورهای اروپایی به گروه‌های تروریستی پناه داده‌اند

وی با بیان اینکه باید علت را در قواعد قرآنی جستجو کرد، گفت: مبنا و اساس این نهضت خونین، از زمانی که به رهبری امام راحل شروع شد تاکنون که حدود ۳۰ سال است به رهبری امام حاضرمان با قدرت ادامه پیدا کرده است، اسلام و قرآن در حیات درونی امام و مردم انقلابی و مسلمان ما بوده که همچنان ادامه دارد.

فدوی تاکید کرد: در چند روز باقی مانده به ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ زبان و عمل ما باید نشان دهد که در این چهل سال به تکمیل شدن نائل شدیم.

خبر جدید  یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات بررسی می‌شود

معاون هماهنگکننده سپاه اضافه کرد: امروز کشوری که از لحاظ پارامترهای قدرت نظیر جمعیت، ثروت و وسعت کشوری ضعیف محسوب میشود به مخالفت علیه آمریکا برمیخیزد در حالی که در گذشته اصلا چنین نبود و در اثر برکات انقلاب اسلامی ملتهای دیگر نیز در این روال قرار گرفتهاند.

فدوی افزود: مفتخریم که چهل سال است که مردم ما در عمل به قرآن، بهترین محک را خوردند و دلیل آن ۲۰۰ هزار شهید است که در وصیتنامه تمامی آنان گفته شده که برای پیروی از قرآن و دستور خداوند به میدان نبرد رفتند.

خبر جدید  هشدار سخنگوی قوه قضاییه به روزه خواران و پاسخ او به 12 پرونده قالیباف/ اسماعیلی: سن افراد اعدام شده در شیراز بیشتر از ۱۷ سال بود/ نازنین زاغری پرونده دیگری دارد

در مراسم اختتامیه هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده پاسداران سپاه حجتالاسلام والمسلمین کاظم زنگنهمسوول سازمان فرهنگی خانواده سپاه پاسداران گفت: مسابقات مقدماتی قرآن در تمامی ردههای سپاه در سراسر کشور و مسابقات نیمه نهایی قرآن در ۵۵ رده از رده های سپاه با حضور ۳۸ هزار نفر شرکت کننده برگزار شد.

حجتالاسلام والمسلمین زنگنه افزود: ۸۰۰ نفر از فرزندان و همسران پاسداران سپاه در مسابقه نهایی در رشتههای حفظ، تحقیق، ترتیل، مفاهیم ۱ و ۲ شرکت کردند که ۶۵ برگزیده این مسابقه لوح تقدیر خود را دریافت میکنند.