کد خبر : 1001
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 ژانویه 2019 - 7:31
124 views

دنیا از نظم حاکم بر خود خسته است/ مسائل امنیتی در سوریه در حال گذر به سمت مسائل سیاسی است

دنیا از نظم حاکم بر خود خسته است/ مسائل امنیتی در سوریه در حال گذر به سمت مسائل سیاسی است

ایلنا: رئیس دانشگاه عالی دفاع تاکید کرد: امروز مسائل امنیتی در سوریه در حال گذر به سمت مسائل سیاسی است و در عراق هم دولت پساداعش مستقر و در حال کار کردن است.

رئیس دانشگاه عالی دفاع تاکید کرد: امروز مسائل امنیتی در سوریه در حال گذر به سمت مسائل سیاسی است و در عراق هم دولت پساداعش مستقر و در حال کار کردن است.

به گزارش ایلنا، سردار احمد وحیدی درهمایش دفاع و امنیت در غرب آسیابا بیان اینکهدنیا از نظم حاکم بر خود خسته است و هندسه قدرت بسیار معیوبی دارد، گفت:این موضوع در عملکرد کشورهای اروپایی و اعتراضات اخیر در فرانسه هم مشخص است.

خبر جدید  مشکلات سر راه مردم یک شبه و با سر و صدا برداشته شود/ زبان نقد و نصحیت به سمت حاکمان برود/ صادرات امروز ما نظام‌کُش است/ ماجرای نامه به رهبری

وی با بیان اینکه کشورهای اروپایی هم از اینکه باید نعل به نعل دستورات آمریکا را اجرا کنند، خسته هستند، اظهار داشت:نظمهای شکل گرفته در سایر مناطق تا حدودی تثبیت شده، اما در غرب آسیا تحولات پیچیده و حساس است.

وزیر اسبق دفاع با تاکید براینکهمنطقه غرب آسیا، زخمخورده و خونین از بحرانهایی است که به آن تحمیل شدهاست، تصریح کرد: منطقه ما در حال گذر به سمت آیندهای بهتر است.امروز مسائل امنیتی در سوریه در حال گذر به سمت مسائل سیاسی استو در عراق هم دولت پساداعش مستقر و در حال کار کردن است.

خبر جدید  تیم ارتش ایران به منظور شرکت در مسابقه‌های نظامی وارد چین شد

وحیدی افزود: در یمن هم لااقل روی کاغذ توافقاتی صورت گرفته و همه اینها نشانگر حرکت منطقه به سمت بهتر شدن است.

وی با اشاره به رویکرد اسرائیل خاطرنشان کرد:رژیم صهیونیستی در منطقه، حیات خود را در ایجاد تنش میبیند. جریان تروریسم مبتنی بر تکفیر و مداخلهگری در منطقه از جمله چالشهای منطقه است.

خبر جدید  معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور «اسکاپ» با ظریف دیدار کرد

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آمریکاییها اگرچه اعلام کردند از سوریه میرونداما عملی شدن آن چندان معلوم نیست، ابراز داشت: اگرچه رفتن و ماندن امریکا در سوریه تاثیری ندارد و آنها شکست خوردهاند.امروز گرایش زیادی به محور مقاومت در منطقه وجود دارد و قدرت آمریکا در اینجا نتوانسته هیچکدام از سیاستهای خود را اجرا کند.


منبع :: https://www.ilna.ir

خبرهای مرتبط
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


آخرین اخبار سیاسی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

اخبار متفرقه