کد خبر : 1338
تاریخ انتشار : جمعه 11 ژانویه 2019 - 7:30
146 views

رجایی مشاور مرحوم هاشمی: کسانی که امروز هم هاشمی را تخریب می‌کنند به فکر درمان خود باشند

رجایی مشاور مرحوم هاشمی: کسانی که امروز هم هاشمی را تخریب می‌کنند به فکر درمان خود باشند

غلامعلیرجاییبا اشاره به دومین سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تاثیر فقدان ایشان بر کشور، در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه به چه علت به رغم گذشت دوسال از رحلت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان تهمت‌ها و تخریب‌ها علیه ایشان ادامه دارد، گفت: آقای هاشمی یک شخصیت استثنایی است که برخی

غلامعلیرجاییبا اشاره به دومین سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تاثیر فقدان ایشان بر کشور، در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه به چه علت به رغم گذشت دوسال از رحلت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان تهمت‌ها و تخریب‌ها علیه ایشان ادامه دارد، گفت: آقای هاشمی یک شخصیت استثنایی است که برخی از نبودنش هم واهمه دارند.خوشبختانهباید گفت که هاشمیبه یک جریان و مکتب تبدیل شده است .

مشاور سابق رئیس دولت سازندگی ادامه داد: مرحوم هاشمی از روی آموزه‌های قرآنی مردم را به اعتدال دعوت می‌کردند و مشاهده هم کردیم که از افراط و تفریط چه ضربه‌هایی در این چهل سال انقلاب خوردیم. بنابراینکسانیامروز می‌خواهند با بعضی از عقده‌گشایی‌ها شخصیت هاشمی را محکوم کنند.

خبر جدید  پشت‌پرده تعلل مجمع برای تصمیم‌گیری درباره پالرمو

وی با اشاره به مستند هاشمی زنده است گفت: اخیرا فیلمی از زندگی ایشان ساختند در کمالبی انصافی آمدند یک چیز کلی از زندگی ایشان گفتند و دولت سازندگی را تخریب کردند. به نظر من عناصر دولت سازندگی باید به حرف بیایند و بگوید آموزش عالی، مخابرات، آموزش و پروش چه تغییراتی کرده است؟در این مستند کلا سیاه‌نمایی صورت گرفته است و اینطور گفته می‌شود که دولت ایشان از ابتدا اشرافی بوده است و مجلس و رهبری روی آن نظارتی نداشته‌اند.دولتی کهفقیر را فقیرتر و غنی را غنی‌تر کرده است.

خبر جدید  تحلیل سعید حجاریان از سناریوی عراقیزاسیون کردن ایران/ برخی نیروهای اپوزیسیون وطن‌فروش هستند

وی خاطرنشان کرد: معتقدم کسانی که بعد از مرگ ایشان هم دست از این کارها برنمی‌دارند به فکر درمان خودشان باشند، زیراهاشمی و امثال وی یک فرصت بود که هنوز وجود دارد، چرا کسانی که نعمت خدا و سرمایه معنوی این ملت هستند نادیده می‌گیرند.اهداف سیاسی پائینی پشت قضیه است که طبیعتا به نظر من عقده گشایی خودشان است زیرا این‌ها با حمایت هاشمی دولت از دست دادند ومجلس ازدست دلواپسان خارج شد برای همین دست به چنین کارهای می‌زنند.

خبر جدید  سخنگوی سپاه: دشمنان به دنبال سیاه‌نمایی علیه نظام ما هستند

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این که فقدان آیت الله هاشمی چه تاثیری روی انتخابات مجلس سال آینده خواهد داشت، بیان کرد: قطعا فقدان آیت الله هاشمی بی تاثیر نیست به هر حال دیدگاه ایشان ترویج مکتب اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط بوده است.امروز کشور ما نیاز به هر دو دیدگاه دارد و آقای هاشمی این را در کابینه شان اجرایی کردند.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر ۱۲۲۱۳۵۰


منبع :: https://www.khabaronline.ir

خبرهای مرتبط
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


آخرین اخبار سیاسی پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال

اخبار متفرقه