به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «سردار سرلشگر محسن رضایی»،فرمانده پیشین سپاه پاسداران صبح امروز – دوشنبه – در برنامه حالا خورشید به سخنان فرمانده سپاه قدس در این برنامه اشاره کرد و افزود: من صحبت های سردار قاسمی را تایید می کنم که در عملیات کربلای ۴ نقش موثری داشت و لشگر ۴۱ ثارالله از لشکرهای عمل کننده آن عملیات بود و هم در عملیات کربلای ۵ از لشگرهای موفق بود.

وی با بیان این که ما در هیچ عملیاتی غافلگیری صد درصد نداشتیم و بخشی از عملیات لو رفته است، اظهارداشت: دلیل آن این است که عراق نه تنها در تانک و توپخانه و هواپیما مسلط بود بلکه از نظر اطلاعاتی تمام دنیا در اختیار آنها بود و منافقین از خانه های ما از تهران گرفته تا کوچه و خیابان های اهواز و کرمانشاه اطلاعات جمع آوری می کردند.

خبر جدید  اروپایی ها دریافتند حفظ برجام ارزش هر تلاشی را دارد

رضایی ادامه داد: عظمت جنگ به همین است که در شرایط لو رفتگی پیروزی را به دست آوردیم در شرایطی که همه چشم ها روی ما بسیج بود ما این جنگ را به پیروزی رساندیم.

فرمانده پیشین سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بحث لو رفتن اتفاقا از افتخارات جنگ است از این بعد که ما حالت غافلگیری صد در صدی نمی توانستیم داشته باشیم. ما جنگ را در حالت لو رفتگی به پایان برده ایم.

رضایی در ادامه درباره توئیت هایی که در واکنش به توئیت محسن رضایی درمورد عملیات کربلای ۴ نوشت ، گفت: من همه این توییت هایی که زده شده است را دیدم و همه را با صبر و حوصله خواندم. البته خیلی از اینها تکراری است.

خبر جدید  واکنش قاسمی به جدیدترین ادعای رژیم صهیونیستی

وی ادامه داد: ما هرسال دی ماه با یک داستان تکراری مواجه ایم که یک عده به صحنه می آیند که عملیات کربلای ۴ لو رفته است و هزاران نفر شهید شدند و فرماندهان هیچ توجهی برای جان بچه های مردم نداشتند. این یک قصه تکراری است.

فرمانده پیشین سپاه افزود: ما گفتیم چه کار کنیم این قصه هرسال، تکرار می شود و سوم دی ماه سرآغاز شروع شد و چهارم و پنجم همین طور این موج به جلو می رفت. من توتییتی زدم که شما که این همه حرف می زنید، بیاید از یک زاویه دیگر هم نگاه کنید و آن این است که ما در حقیقت یک عملیاتی را که انجام دادیم تبدیل به یک فریب کردیم و ۱۰ تا ۱۵ روز بعد درست در همان منطقه عملیات را انجام دادیم.

خبر جدید  بیماری من دروغ بود/ به موشک های دقیق دست یافته ایم/ ایران و سوریه با درخواست آمریکا مخالفت کردند/ عربستان و امارات، ترکیه را خطری بزرگتر از ایران می دانند

رضایی گفت: قصد من این بود که می خواهد نقد و کار کارشناسی شود بیایند روی این جنبه تبدیل کردن این عملیات به یک فریب هم بحث شود که منتها این حرف من را طور دیگر برداشت کردند.

ادامه دارد…