به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، احکام قطعی مدیرعامل سابق فرودگاه همدان و پیمانکار پروژه باند این فرودگاه در جریان پرونده ۹.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی تدلیس در معاملات این فرودگاه صادر شد.

بازرسان بازرسی کل استان همدان در جریان یک بازرسی فوقالعاده از پروژه تطویل و بهسازی باند فرودگاه همدان در سال ۹۵، به اسنادی دست یافتند که حاکی از وقوع فساد در این پروژه بود و بر همین اساس پرونده متخلفان به مراجع ذیصلاح ارسال شد.

خبر جدید  بشار اسد با اتکا به ایران قهرمان جهان عرب شد/ دستاورهای انقلاب اسلامی دشمن را مبهوت کرده است

اخیراً شعبه دوم دادگاه تجدیدنظر دادگستری کل استان همدان رأی قطعی محکومان را صادر کرد که بر این اساس، مدیر وقت فرودگاه همدان به اتهام تدلیس در معاملات فرودگاه همدان به مبلغ ۹.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، محکوم به تحمل ۵ سال حبس تعزیری درجه ۵ و به اتهام ارتشاء به مبلغ ۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، به تحمل ۱۰ سال حبس تعزیری درجه ۴ و جزای نقدی به مبلغ ۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال محکوم گردیده است.

خبر جدید  پرونده «یاسین رامین» در مرحله تجدیدنظر است/ پرونده نجفی روشن بود و نیاز به زمان بیشتری نداشت

همچنین دیگر متهم پرونده، پیمانکار پروژه باند فرودگاه همدان به اتهام پرداخت رشوه با اعمال دو درجه تخفیف نسبت به رأی دادگاه بدوی به تحمل ۱۰۰ روز حبس محکوم گردید.

پرونده تخلفات دیگر متهمان این پرونده نیز به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت راه و شهرسازی ارسال شد که آرای آنها نیز صادر شده است.

خبر جدید  دیگران در سیاست خارجی برای ما تصمیم نمی‌گیرند/ جهت‌گیری‌های سیاسی و اخلاقی صدا و سیما براساس معیارهای ملی و دینی نیست